УКРАЇНА

точка кристалізації
ВИТОКИ 

Заглянемо в сиву давнину. Трипільська Культура, Золота Ера людства, “первісний комунізм”. Сім’ї жили в племенах, а племенами керували Діди, які мали Авторитет як Справедливі Розсудителі, не судді... Основою для життя був Звичай, який згодом став Релігією.

Знову Каддафі, стор 51: “Подлинным Законом общества является либо обычай, либо религия”. Стор 52: “Человек остается человеком везде и по своему физическому облику, и по своим эмоциям. Поэтому естественный закон является логическим законом для человека, единого в своей человеческой сущности”.

Тому люди жили щасливо, був Лад, не панувало насилля... (яке стало на сьогодні головним збудником саме того Страху, який був полишений нами на Майдані осінню 2004 року.)

Але як тільки Золота Ера перейшла в іншу еру, так і пішло насилля, почав рости Страх... Люди поставили над собою Царя, потім перетворили себе на рабів Залізної Ери... І над всим цим стали конституції як Закони Насильників, які слугують не Народу, а тій маленькій частині суспільства, яка через партії проникає в парламент...

Каддафі, стор 54: “Своды законов, созданные людьми, на основе созданных людьми же конституций, предусматривают множество мер наказания, чего почти не знает обычай, который налагает моральные, а не материальные меры наказания, не умаляющие достоинства человека. Религия усваивает и включает в себя обычай... Религия предусматривает немедленное наказание только в крайних случаях, когда это необходимо для защиты общества... Законы, не базирующиеся на религии и обычае, специально создаются человеком против человека и в силу этого неправомерны, поскольку они не основывваются на естественном источнике — обычае и религии.”

Ні, ми не звинувачуємо тих, хто сьогодні в партіях... Не звинувачуємо тих, хто сьогодні в парламенті... бо ж маємо те, що маємо... Не звинувачуємо тих, хто створює злочинні закони... Бо ж Майдан був Мирним, ми ж просто “залоскотали” ту “вражу силу”, яка була нашим власним Страхом!!!

Бо ж пробачили й старих лідерів, пробачаємо й “коміків революціїї”, які грали з народом в “наперстки” на виборах президента. Народ вже нікого не звинувачує, бо ж Страху вже НЕМА!!!

Нова Доба, Нова Епоха правління Народу вже мандрує по Україні... Ми Йдемо, і Нас не Зупинити...

І не лякайтесь і ви, партійці та депутати, бо ж ми вас не звинувачуєм (самі ж боялись Життя!). Тепер треба ДІЯТИ!!!

Що робити? Що робити? Що робити?

Творити НОВЕ ЖИТТЯ!

А чому ж нас не було чути раніш???

Тому що нам, з мовою нашою Українською, треба було якось тихо “пересидіти”  попередні ери насилля та злодійства...

Треба було “замаскувати” Знання Золотої Ери в вишиванках та писанках, казках та піснях... І ми діждались СВОГО ЧАСУ!

Ось він, Майдан, ось вони — Герої! (хай їм грець, Бог їм суддя)...

І Янукович, який нас розбудив від сплячки, давши нам “щулбана” по лобі. І Шуфрич, який нас смішив та й смішить далі, щоб після сплячки веселіше було прийти до тями. І Ющенко, який відчув себе "Вололдарем", таким собі "Недосяжним Паном" та щось хоче зробити, бо чує його Душа, що прийшов Новий Час, але чи вистачить мужності?. І Юля, яка ЩОСЬ ніби знає, та з цього хоче й собі щось уцупити!.

Та ж головний герой — сам Народ, який ПРОСНУВСЯ та розреготався над тим дурним багатотисячолітнім сном: “Ох і наснилось чортівні!!!”

І тепер уже нас не надуриш! Тому готуйтесь, всі наступні вибори — це нові Майдани, друга голова Змія... Ми не рубатимемо її, а будемо лишень сміятись, і вона сама відпаде... Бо ж партій... як піску в відрі... і самі ж знають, що до корита рвуться... а корита вже нема... бо що користі з нього, коли воно вже пусте... бо ж нові політики “замилюють” нам очі (ми ж — регочем від їх потуг), щось нам обіцяючи, якісь зарплати... а по суті про Податки та Волю Праці — ні бум-бум! А ми про те СКАЖЕМО!

Перше, що треба було зробити, то привселюдно покарати тих, хто своїми руками маніпулював бюлетнями. Не жорстоко, але таки трішки “по попі” треба було дати! Саме привселюдно! Тоді б повірили, що “нові” щось роблять.

По-друге, можна було б безумовно і не оглядаючись на папери з печатками націоналізувати головні підприємства, бо ж і те, що в надрах, і електрика, і телефонний зв’язок не можуть належати комусь одному!

Було б небезпечно? Та ні! Якби зробили головне і третє — ввели десятивідсотковий податок для всих підприємств! Багаті віддали б “загальне” і вільно розвивалися б, не борючись з новою владою, а з нею співпрацюючи... Просто...

Та чомусь роблять зовсім інше... А, може, саме те, що треба??? Їм треба....

Бо ж як ще об’єднати нас, індивідуалістів по “нутру”, чия хата завжди “скраю”??? Тільки “пустопшики зверху” заставлять нас об’єднатись в громади та товариства!!! Тому великий вам уклін, Пани при Владі, за те, що творите частенько безглузді діяння!!!

Цим ви нас ще побавите, а згодом ми вже всією масою зрозумієм, що не треба на вас дивитись, не треба від вас чогось чекати, а треба діяти самим!..