УКРАЇНА

точка кристалізації
ЯК НАМ ЗНАТИ

 

Дідова Наука

В пройдешні часи наука та освіта були підпорядковані державі та партії, тому ні про яку Творчу Волю не можна було й думати. Науковців тримали за рабів, їх винаходи прилаштовувались для укріплення машини насилля під назвою “Держава”. В основному все працювало на військово-промисловий комплекс, тобто на зброю та знищення життя. Також і освіта мала завдання “кувати” солдатиків для системи насилля, “вводячи” в душі людей вірус рабства та невміння жити самостійним розумом.

Але ж гряде Нова Ера, і тому варто не триматись за день вчорашній, а зазирнути в день завтрашній.

Наука... Дідова Наука... Істина там, де є Воля та Народ. Де простим Словом виражається Сутність проблеми. Де винахід не поринає в кілометрові мандри по кабінетам та довгим рокам “затверджень”, а негайно вихоплюється талановитими підприємцями та миттєво втілюється в життя, приносячи користь і науковцям як дивіденнт від Ідеї, і адміністраторам та підприємцям як дивівдент від Втілення, і всим споживачам, які мають Прогрес від використання новітніх ідей. Ось ми й пропонуємо вам цю маленьку книжечку як першу Ластівку Дідової Науки.

Тут вам будемо давати думки та напрацювання найщиріших Знатоків, а ви — користуйтесь. Тут вам і наука, тут вам і освіта. Адже справжня освіта — завжди вільна. Ніхто не має права нав’язувати іншим своє бачення світу, тому кожен має право сказати нам своє Слово. Ми ж — маємо право або прийняти його, або не прийняти. Так було колись, коли на нашій землі Діди були в авторитеті, коли до Дідових слів прислухались! І освітою були Ігри, Пісні, Танці, Гончарство, Вишивання...

Творчість — ось що маємо розвивати в собі та дітях своїх!

Будемо Творити — будемо Пізнавати світ, Пізнавати себе та тих, хто поряд...

Знову звернемось до Каддафі, стор 143: “Обязательное обучение, которым похваляются государства мира, сумевшие навязать его молодежи, является средством подавления свободы, подавления природных способностей человека. Заставить человека изучать какую-либо дисциплину по программе — диктат. Навязывать людям изучение определенных предметов — диктат. Обязательное регламентированное обучение по программам означает на деле принудительное насаждение невежества среди масс.” ... “Невежеству придет конец, когда все будет представлено в ином свете, когда каждый человек будет иметь возможность познавать истину доступным для себя путем.”