УКРАЇНА

точка кристалізації
 

Влада та Міністерства

Ось ти, Діду, говориш, що 3% з податку задовольнять Державу. Чи таке чудо можливе???

Сьогоденну нашу “владу” з її старими принципами — не задовольнять. Бо ж не хватить тих грошей на забудову ДАЧ з захваченими лісовими угіддями... А от при новій системі господарювання — цілком того буде досить, ще й на добрі пенсіїї вистачатиме, і ніяких пенсійних фондів!

Та що ви таке говорите???

Вмощуйтесь, Друже та Подруго, зручненько та слухайте уважненько!

Верховна Рада, яка складається з діючих Голів областей, назначає Прем’єра Кабінету Міністрів та Верховного Суддю.

Суддя... Справ для Судді буде небагато, бо ж основні порушення будуть врегульовуватись місцевими Головами та “порушники” будуть виправлятись  “трудотерапією”, як то було колись (коли підмітали вулиці). А от сер’йозні злочини будуть розглядатись районними в районах, обласними в областях і державні — Верховним Суддею. Куди “злочинців” потім дівати? А в резервацію, в відокремлене і за високим тином та під охороною селище. Там же не буде ні камер, ні міліції, нехай самі живуть та працюють, і роблять, що хочуть. Головне — відокремити від Людей! Кого на рік, а кого й на 10 років! І ніяких витрат! З економічним обміном! Вони будуть давати продукт, а за нього отримувати по замовленню те, що їм необхідно. Просто і справедливо. Бог їм буде Суддею там, в резервації...

І така резервація мусить бути лише одна на державу, бо ж повірте, якщо все те, що ми описуєм, привести до Життя, то злочинів практично не буде!.. Хоч вірте, хоч не вірте, а воно так!

Тепер про Кабінет Міністрів.

Міністерство Оборони. Чисто професійна армія. Ніякого права не має держава насильно забирати дітей в Матерів!!! Вже не ті часи, вже Нова Доба! І ніяких “добротворчих” походів! Армія — лише для захисту держави! Одне загальне військове училище і одна академія. Але — потужній Дослідницький Центр!!! Космічний простір та Океанія, новітні технології, направлені вже на загальну безпеку Планети здебільшого від стихій, а не окремої території. Бо ніхто ні на кого вже не нападатиме... Бо ж і зараз воюють з тінню, яку назвали “міжнародний тероризм”... Аби оправдати необхідність армій... А ще — лінія підприємств, які працюватимуть на новітніх технологіях, будуть виготовляти цінний продукт для міжнародної торгівлі (літаки, підводні човни, підводні споруди під майбутні підводні містечка та ін...), що приноситиме високі прибутки та буде самозабезпечувати Армію і її Дослідницьку базу.

Міністерство Внутрішніх Справ. Насамперед — охоронна функція. Потім — ДАІ. Невеличкий слідчий відділ, знову ж таки, порушень Звичаю майже не буде, коли суспільство самоорганізоване(!). Також відділ охорони єдиної резерваціїї. Обов’язкове міліцейське училище та школа місцевої міліції.

Міністерство Енергетики. Вся енергія повинна належати лише державі!!! Атом, гідро, тепло, газ, нафта, корисні копалини... Великі гроші будуть в руках держави і слугуватимуть Нації!

Міністерство Економіки. Біржа! Українська Народна Біржа! Вона об’єднає через супутниковий зв’язок всі Малі місцеві біржі. І будемо знати, що кому і де потрібно і що де і по якій ціні можемо придбати. Також сюди входитиме Авіа- та Залізничний Транспорт, який теж не має бути в руках окремих осіб! Прибутки з цих галузей мають іти до державного бюджету!, а не в кармани певних “олігархів”. Тут має бути й невеличкий штат податкової служби, бо ж роботи їй буде не багато.

Міністерство Фінансів — не що інше, як Національний Банк... Комора та Комірник, який несе відповідальність за загальнонародне Багатство.

Міністерство Екології. Особливо важливе! Адже саме нищіння Природи на сьогодні найактуальніша проблема Планети... Бо ж вже знаємо, що земля — жива, і відповідно реагує на наше до неї ставлення. Як ми до неї, так і вона до нас... Контролюватимуться і охорона лісів, рік та озер, морів, земель та парків. Також якість продуктів. Також гігієнічні умови життя та праці. Порушникам — платити великі! штрафи!!! Нехай поповнюють бюджет! Кинув недопалок цигарки на майдан — плати триста гривень штрафу! Тоді й подумаємо...

Міністерство Здоров’я. Організація безкоштовної першої допомоги, також безкоштовних родильних домів. Не дай боже рвати плаценту з матки, як це зараз робиться! Вона повинна сама відійти, не шкодячи здоров’ю матері! Не дай бог різати плаценту раніш чим через 40-50 хвилин після виходу дитинки в світ! Бо ж інакше — післяродова “жовтуха” та каліцтво на все життя! Не дай бог з плаценти робити ліки!!! Це явна шкода для подальшого життя народженої дитини! І спиратись не на хімію, а на природні методики оздоровлення! Слава Богу, в нас цього достатньо! Оздоровимо не тільки себе, а й Гостей з усього світу!

Міністерство Культури та Освіти. Безподаткова діяльність. Ремеслові школи, де головний Учитель — практик та майстер. Платна основа вищих шкіл, але безкоштовна початкова освіта. Освіта спрощена!!! Я сам побудував собі будинок, але мені не знадобились складні знання, досить було знати простенькі прийоми обрахунків площ та розмірів. Тому початкова освіта — це Абетка, за допомогою якої Людина піде туди, де їй буде вчитись та трудитись ЦІКАВО... Ніякого насилля. І особливе місце — фізичній культурі, яка зараз, на жаль, в школах та вузах “принижується”...

Ну от ніби все, в Основі...

А далі — будемо Діяти РАЗОМ. Як я що й забув сказати, то згадаємо разом по ходу Дій. То ж — до ДІЇ, ДОБРОДІЇ!

 

6 годин 23 хвилини 12 червня 2005 року

 

 

/ ...як не крути, а таки буде ТАК! - бо то Вам - ДІД каже.... 25.12.2008/...чи раніше, чи пізніше, але БУДЕ!/

]

 

В роботі використав цитати з книги Муаммара Каддафі “Зеленая Книга”, Київ, Фенікс, 2003.