УКРАЇНА

точка кристалізації
ЯК НАМ ГОСПОДАРЮВАТИ

 

Перспективи України

Земля наша дуже красива, різноманітна, історично прадавня з величною прадавньою Культурою, яка збереглась серед простого люду як Звичай та Народна Культура. А тому самим привабливим буде розвиток Зеленого Туризму. До нас їхатиме весь світ! То ж будьмо готові зустрічати тих, хто прагне подивитись та відчути цей Рай. Адже наша народна творчість, яка зараз “виростає” з мас — то є Чудо із Чудес!

Потім — оздоровлення натуральними методами (краса землі, здоровий продукт харчування, особливі трав’яні чаї та бальзами, бані та веселощі народних “Дідів” та “Бабів”)

Потім — наші продукти харчування, які вирощені на самій багатій гумусом землі, землі Живій! І не треба прагнути до “валу”, до експорту! Нехай їдуть на Україну та тут і харчуються! А ми будемо всих годувати, а не постачати сировиною цінною, та за три копієчки!

Потім — наша майбутня “Дідова Наука” як передова та легкосприйнятлива система освіти, яку дадуть Розумні Голови з нашого ж Краю.

Машини, техніка? Та чи не краще інструмент та авто робити тим, хто їх робить неперевершено? Чи не краще комп’ютери купувати у Америки? Чи не краще телефони та телевізори купувати у Японців? Адже ми будемо Багаті, бо і є БАГАТІ! Народом та Трудом, Талантами та Волею.

 

Місцеве Самоврядування

Місцева Рада, Пан Голова. Вибирається раз на рік, осінню, щоб по врожаю та підсумках було видно, який він господар. Хороший — нехай веде громаду далі. Поганий — вибираємо того, хто показав себе більш перспективним. Пан Голова водночас виконує й функцію Судді. Наприклад, хтось з громади “провинився”. Збираються народні збори під головуванням Пана Голови і вирішується, скільки днів “винуватець” буде відпрацьовувати на громадських роботах (без оплати) під контролем місцевого Міліціонера. Та ж місцева міліція теж повинна формуватись громадою і захищати інтереси громади. Так само й місцева освіта повинна бути підпорядкованою громаді та фінансуватись за рахунок місцевого бюджету. А наповнювати такий бюджет будуть самі люди, контроль знову ж таки буде в руках (голові) пана Голови. То буде місцева Мала Біржа як інструмент ефективного господарювання.

Короткий підсумок по суті: Громада сама обирає Голову, і йому ж довіряє Суд над порушниками. Міра покарання — лише “трудотерапія” під контролем місцевого дільничого Міліціонера. Вся соціальна сфера громади — в самій громаді: і оздоровлення, і освіта, і працевлаштування через місцеву біржу і за кошти місцевого бюджету!

А звідкіля ті кошти з’являться? — запитаєте.

Відповідаю: Платник єдиного податку, коли сплачує податок, направляє 70% суми до місцевого бюджету, а 30% — до державного. Те ж саме й від сплати підприємством 10% податку.

А чи не мало буде державі 30% від сплаченої суми???

Не мало! Далі відповім і на це запитання.

А що за 10% податок, чи не замало з підприємства?

Відповім, бо писав та й говорив про це з “високими” людьми ще в 1996 році.

 

Десятина як податок

Книга “Коловорот”, Сергій Гриневич:

“— ...Государство растет, максимально процветает при десятипроцентном налоге и умирает, разлагается при увеличении налога до девяноста процентов... Почему?.. Потому, что есть Закон(!)... Человек подсознательно разумен... Из десяти человек даже при десятипроцентном налоге найдется один, который вовсе будет уклоняться от уплаты налога.

— А девять будут уплачивать?

— Да, при десятипроцентном совокупном налоге девять человек налог уплатят, а один утаит...

— Почему так?

— Природа человека... Из десяти один обязательно окажется самодостаточным...

— Эгоистом?

— Самодостаточным!

— Один против девяти?

— Именно так. Рукоять Тризуба против Зубьев... Одна Рукоять и Три Зуба, но у каждого Зуба есть Острие и два Крыла...

— Что будет при двадцатипроцентном налоге?

— От уплаты уйдут уже два человека.

— А при девяноста процентах?

— Будет платить один из десяти... Самый слабый...

— Слабый??? А, может, самый честный?

— Думаю, самый глупый... Самые разумные отказались еще при одиннадцати процентах... Внутренняя сущность человека признает Священную Десятину! И не более!

— Одиннадцать — уже много?

— Уже насилие! Уже непомерность, не говоря о девяноста процентах... Чем более разумен человек, тем менее он будет подчиняться грубому насилию со стороны государственного аппарата(!). В конце концов налог будут платить только самые слабые, самые безынициативные предприниматели...

— Значит, сначала уходят самые разумные и инициативные?

— Да. Пополняют лагерь “теневиков”.

— И образуют теневую экономику?

— Верно. Образуют Могильщика государства старого и Хозяина государства нового...

— Умирает Внешняя держава, но создается держава Внутренняя?

— Да. Умирает госбюджет и растет вес денег теневой экономики...

— Хорошо, но почему Вы утверждаете, что именно один человек не будет платить налог при десяти процентах и пять при пятидесяти? Откуда эти цифры? Можно ли им доверять?

— Закон, Теория Вероятности! Если ты подбросишь копейку сто тысяч раз, она примерно пятьдесят тысяч раз упадет “орлом”...

— Не совсем согласен! Вот я подброшу копейку десять раз, и она всего лишь три-четыре раза может упасть “орлом”, а шесть-семь раз “решкой”.

— Думай! Чем большее количество опытов-повторов, тем более ближе результат будет к пятидесяти процентам!.. Конечно, если ты возьмешь десять произвольных предпринимателей, то, действительно, Закон Зависимости будет иметь погрешности... Но учти, население государства — десятки миллионов!

Чем больше людей в государстве, тем точнее действует Закон Зависимости! Это математика, Друг мой...

То, о чем я тебе говорю — Закон, и не нам с ним спорить... Чем большее количество населения государства, тем точнее действует Закон Зависимости! Если работающее население государства — пятьдесят миллионов, то при десятипроцентном налоге от уплаты уклонится примерно пять миллионов, а при девяностопроцентном налоге платить его будут только пять миллионов, а сорок пять миллионов будут всячески от него уклоняться...

— Потому государство и погибает?

— Старое погибнет. Новое — возникнет...

— На базе Теневой структуры?

— Как видишь...

— Интересно. Очень интересно...

— Еще более интересно посмотреть на реальный график, на цифры. Если мы возьмем исчисление прибылей в условных единицах, то, смотри, что получится.

При десятипроцентном налоге Госбюджет будет иметь девять условных единиц, на Производство останется восемьдесят одна условная единица, и в Тени будет десять условных единиц.

При тридцатипроцентном налоге в Госбюджет отойдет двадцать одна условная единица, Производство будет иметь уже только сорок девять условных единиц, а в Тени окажется тридцать условных единиц...

При пятидесятипроцентном налоге в бюджет поступит двадцать пять условных единиц, Производство будет располагать тоже всего лишь двадцатью пятью условными единицами, а Тень будет иметь пятьдесят условных единиц на своем счету...

И, наконец, при девяностопроцентном налоге бюджет будет снова иметь исходные девять условных единиц, Производство получит одну(!) условную единицу, а Теневая сила будет располагать девятью десятками условных единиц из ста возможных(!)...

— Ну и ну!

— Вот так-то! Если построить график, то получим Закон Зависимости: Госбюджет — парабола; Производство — гипербола; Теневая структура — прямая...

— Интересно... Госбюджет самый высокий при пятидесятипроцентном налоге... Государству самый выгодный пятидесятипроцентный налог?

— Не спеши! Это выгодно аппаратным функционерам, но не государству. Государству выгодно Производство! А Производство самое высокое при десятипроцентном налоге!!! И чем выше налог, тем ниже Производство... Застой... Нечем торговать... Инфляция...

Самое выгодное для государства — десятипроцентное налогообложение! Будет самый высокий из всех возможных уровень Производства, стабильность денег, отсутствие социального недовольства, высокий уровень жизни населения и самый низкий уровень преступности...

— Самый низкий уровень преступности?

— Мы уже говорили, что преступления являются следствием употребления стимуляторов: алкоголя и наркотиков по причине переутомления... По причине социальных напряженностей... Если будет высок уровень благосостояния населения, то и уровень преступности тоже значительно уменьшится. А организованной преступности и вовсе не будет...

— Вы уверенны?

— Организованная преступность появляется в том государстве, где налог превышает тридцать процентов.

— Почему именно тридцать?

— Один — это один, мало. Два — тоже мало... А три — уже много!

— На троих можно “сообразить”?

— Трое — уже компания! При десяти процентах налога в тени только одиночки. При тридцати процентах налога одиночки уже формируют группы, а при пятидесятипроцентном налоге формируется “Теневая система”, внутреннее государство... Усматривай закономерность развития “Тени”: изначальные одиночки при тридцатипроцентном налоге собираются в группы, при пятидесятипроцентном налоге группы объединяются в целые концерны...”

 

Пенсія

А як бути з пенсійним фондом?

Перестаньте дурити людей! Яка пенсія! Не морочте нам голови! Гармонійна та здорова людина працює все життя. Якщо вона жива та дієва, то має добрих дітей, які допомагають. Та й добру пенсію легко сплачуватиме Багата Держава і без попередніх відрахувань! З бюджету та з податків! І не матиме значення, де ти працював і скільки років! Місцева громада забезпечить всих і достатком, і щастям, якщо тільки дати цій громаді бути Громадою!

Добре, згоден. Але як розділяти ті відсотки для держави та для місцевого бюджету?

 

Що в бюджет, а що в Громаду

Дуже просто. Зробити “платіжку” з двома рахунками, і з одного “маху” платник податку відправить гроші і в місцевий бюджет громади, і до “закромів” держави. Що буде в тих “закромах”, то вже на совісті “верхів”, а от з місцевого бюджету можна буде виділяти гроші і на оздоровчі комплекси, і на школи та ремеслові училища, і на дороги, і на озера та очистку рік, і на збереження лісів та садів, і навіть на допомогу пенсіонерам, які по різним причинам залишились з хлібом, та без масла... І не проситиме Голова тоді грошей у району, не йтиме з шапкою в руці “верхам” ручки цілувати та просити “милостині”! Бо 70% з податків громади буде залишатись на місці і працювати на громаду!

А ще хочу сказати, що ні Лікар, ні Вчитель податків платити не будуть! Бо то є Святі Діяння, оздоровлювати та навчати! І лікарі, і вчителі будуть вчитись в державнооплачуваних вузах та отримувати високу стипендію, і не на “зарплаті” потім сидітимуть, а будуть Їм платити люди як за оздоровлення, так і за навчання своїх дітей! Тільки швидка допомога та початкова школа будуть безкоштовними для людей і фахівці цих закладів будуть отримувати грорші як платню, але гроші добрі: від держави як “ставку” і від місцевих бюджетів як “премію”.

А як саме організувати господарювання “на місцях”? Як бути, приміром, з селом?

 

Сільське Господарювання

Колгосп себе не виправдав, бо то дурна система, не має приватної власності. Будуть красти.

Фермерство теж нерозумне, бо егоїстичне та й недоцільне — простоюватиме техніка фермера і не у всьому він буде “ас”.

Розумна — новітня система, де кожен — власник та платник єдиного податку. (Тому, хто придумав єдиний податок — пам’ятник пора ставити!). Є власник землі, який хоче на ній господарювати. Є в селі й власник засобу виробництва: у когось трактор, у когось авто, у когось грейдер, у когось млин, у когось маслобойня, у когось олійниця... Кожен хорошо, досконало любить своє знаряддя праці (чого не може фермер). А Пан Голова контролює Господарське Місцеве Товариство, яке організовує всих платників єдиного податку в єдину економічну систему посередництвом Малої Біржі, де все фіксується, що в кого є і що кому треба. На те він і Пан Голова, щоб подумать, як забезпечити роботою всих!!! Кожен один з одним розрахуються грошима: той сіяв, той орав, той молотив... Кожен заробляє, кожен платить, іде торгівля! Але не стихійна, а скерована Головою! Це вигідно всим!!! І тому кожен, коли сам по собі — бідняк! А коли громадою — в злагоді та з розрахунком — то добре. Коли в кармані гроші, то й на душі весело, то й поспівати вечором можна!

А багаті люди, сплативши податки, і самі щасливі, і місцевий Голова знає, за що ламав голову та впорядковував таких “невпорядковуваних” “мояхатаскраюшників”, як ми, Українці! І державі перепадає не мало! Тим паче — державі ніхто голову не морочить! Бо на місцях всі здорові і пісні співають, ніяких тобі “майданів”, ніяких “революцій”...

То ж давайте ГОСПОДАРЮВАТИ!!! Чого нам не “хватає”!!! Оформляйте єдиний податок та об’єднуйтесь в Товариства! Ніхто ж нам не мішає! І до чого тут “олігархи”, “москалі” та “жиди”??? Самі ж не хочемо Господарювати на СВОЇЙ землі!

По морді нам, по морді! “Просніться, Люди, це ж вам все сниться!” — будить нас козак Василь з “Пропалої Грамоти”!!!

Все в нас є і ніхто нам не заважає!!!

Самі собі заважаємо... Кажу вам... Самі собі...

Дам по пиці — проснетесь... І собі дам, бо теж сплю, куняю... Носом клюю...

Янукович дав “щулбанчика”, трішки оком моргнули. Ще чекаємо, що Ющенко нам все принесе і в рот засуне, та ще й щелепами нашими покрутить, щоб пережувалось...

Просніться! Яким би "добрим хлопцем" не був Ющенко, якою б "вольовою" не була Юля, вони без нас — ніщо...

Без нас як Тіла та Душі — не буде й Голови в України...

І не ставте їм палки в колеса, не звинувачуйте в бездіяльності чи то в неефективності, чи то в запроданстві єврейському капіталу... Бо ж ми самі у всьому повинні... Ми спимо... Ми козаку Пацюку заздримо, чекаємо, коли нам вареник в рота вскочить, та й не простий, а в сметані викупаний!

Хо-хо! Все добре, Хлопці та Дівчата! Уважно читайте Дідову Науку та Творіть Громади! І тоді ми будемо ГОСПОДАРЯМИ на нашій Славній Землиці!

Хорошо, так буде на селі. А місто? А підприємства?

 

Підприємства

Принципом справедливого розподілу результатів господарювання стане сисема 30+30+30+10. Адже будь-яка справа виникає з Ідеї, потім для здійснення Ідеї потрібен Адміністратор, який шукає Гроші. І коли здійснюється проект, коли є прибуток, то 30% прибутку має отримати той, хто приніс Ідею-розробку, 30% той, хто дав Гроші на її здійснення і 30% той, хто все те здійснив. А 10% по праву належать всим, 7% на місцеву громаду і 3% на державу.

Тепер безпосередньо щодо підприємств. Каддафі говорить про шляхи, якими світ прийде до влади народу, стор 88: “...целью рабочих забастовок будет не повышение заработной платы, а допуск к участию в распределении произведенного продукта.” А це саме те, чого ми й прагнемо. Підприємства мають бути НЕ ПРИВАТНИМИ, а АКЦІОНЕРНИМИ, де кожен, навіть охоронник прохідної та прибиральниця матимуть свій “пай”, свою долю з прибутку. Витрати обраховуватимуться так: перша доля витрат — на підприємницький процес; друга — на середні оплати праці всих працюючих. Але кожен місяць(!)  з прибутку підприємства 30% “банкірських” залишається на Фонд  Розвитку підприємства,  30% “авторських” — на Наукові дослідження та Ініціативи, а 30% “адміністраторських” — іде на дивіденти всим акціонерам, тобто ВСИМ працюючим на підприємстві. Просто і абсолютно справедливо!